Svarbu žinoti

paveikslelis

Gydytojas pataria – kaip pasiruošti dantų implantacijai?

Dantų implantacija pacientų gyvenimus pakeičia į gerąją pusę. Tačiau belaukiant šios procedūros, ne vienas susiduria su klausimu – kaip geriausia pasiruošti dantų atkūrimui implantais? Kauno implantologijos klinikos gydytojas odontologas-implantuojantis gydytojas Juozas Jonaitis pataria, kokius esminius žingsnius reikėtų atlikti, kad dantų implantavimo dieną jaustumėtės ramiai ir užtikrintai.

Skaityti plačiau
paveikslelis

Didžiausi pavojai akiai nematomi: kas slepiasi po išimamais protezais?

Su dantų netekimu susiduria kas antras darbingo amžiaus lietuvis. Dažnai ši problema sprendžiama pasirinkus, rodos, ekonomiškiausią ir greičiausią išeitį – išimamus plokštelinius protezus arba ant sveikųjų dantų tvirtinamus tiltinius protezus. Gydytojai odontologai įspėja, kad toks pasirinkimas ne tik neefektyvus, bet ir žalingas sveikatai. Kodėl dantų atkūrimas protezais – nerekomenduojamas ir ką rinktis vietoje šio metodo?

Skaityti plačiau
paveikslelis

5 pokyčiai Jūsų gyvenime atlikus dantų implantaciją

Netekote dantų ir jau pavargote ranka pridengti neestetišką šypseną? Artėjant švenčių maratonui, gražiausias metų akimirkas norite pasitikti jausdami didesnį pasitikėjimą savimi? Jeigu atsakėte teigiamai, verta pasvarstyti apie implantaciją. Tai inovatyvus dantų atkūrimo metodas, kuris Jūsų gyvenimą gali pakeisti iš esmės.

Skaityti plačiau
paveikslelis

Dantų tiltų eros pabaiga: kodėl šį metodą verta keisti į implantus?

Ankstyvas dantų netekimas yra labai paplitusi problema. Apskaičiuota, kad beveik 70 proc. 35-45 m. žmonių yra praradę bent vieną nuolatinį dantų. Tuo tarpu perkopus aštuntą dešimtį, daugiau nei ketvirtadalis žmonių būna praradę praktiškai visus savo dantis. Šiandien tai – pataisoma.

Skaityti plačiau
Kontaktai