Navigacinė (gidinė) dantų implantacija. Privalumai

paveikslelis

Nors daugelis vis dar įsitikinę, kad danties implantacija – ilga ir ne itin maloni procedūra, Kauno implantologijos centro specialistai teigia, jog, sparčiai tobulėjant technologijoms, pacientams siūlomi pažangiausi gydymo būdai ne tik taupo laiką, garantuoja maksimalų komfortą gydymo metu, bet ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Kauno implantologijos centre implantai sriegiami naudojant navigacinės (gidinės) implantacijos metodą, padedantį ypatingai tiksliai suplanuoti implantacijos procesą ir visiškai nesutrikdyti įprasto paciento gyvenimo ritmo.

Ruošiantis navigacinės dantų implantacijos procedūrai, tiksliam žandikaulio anatomijos įvertinimui reikia atlikti kompiuterinės tomografijos tyrimą. Taip pat reikalingas paciento burnos atspaudas – jis paimamas manualiniu arba skaitmeniniu būdu. Turint tyrimų duomenis, jie yra apjungiami ir pradedamas gido planavimas. Navigacinis gidas padeda atlikti procedūrą itin tiksliai ir efektyviai, išvengti žmogiškų klaidų ir bereikalingų interpretacijų. Dar vienas navigacinės implantacijos privalumas yra tai, kad naudojant šį metodą, išvengiama pjūvio. Todėl nepatinsta minkštieji audiniai, gijimas yra ženkliai paprastesnis ir greitesnis, nesutrikdomas paciento gyvenimo ritmas.

Gido pagalba, panaudojant paciento dantų atspaudą, pagaminamas ir konkrečiam pacientui pritaikytas protezas. Taikant navigacinės dantų implantacijos metodą, vieno vizito metu pašalinamas dantis, įsriegiamas implantas ir iš karto uždedamas laikinas arba nuolatinis iš anksto suplanuotas protezas.

Implantų sriegimas naudojantis chirurginiu gidu padeda gydytojui viską atlikti preciziškai tiksliai, suvaldyti rizikingas situacijas. Gidinė implantacija nepamainoma, atkuriant apatinio žandikaulio krūminius dantis.

paveikslelis

Tačiau Kauno implantologijos centro specialistai įspėja, kad nepaisant navigacinio planavimo metodo privalumų, jis tinka ne kiekvienam pacientui. Ilgametę patirtį turinčių specialistų teigimu, tik įvertinus kiekvieną atvejį, galima nuspręsti, kokia metodika tinkamiausia. Klinikos gydytojai laukia Jūsų, pasirengę pasiūlyti geriausius ir patikimiausius dantų atkūrimo sprendimus.

Rekomenduojami gydytojai

Registracija Kontaktai
Kontaktai