Kaip savi ir jokio diskomforto. Ar tikrai implantai prilygsta natūraliems dantims?

paveikslelis

Sąvoka „implantacija“ dar ir šiandien daugeliui kelia nuogąstavimų. Dažnas nepagrįstai mano, kad implantacijos procedūra labai skausminga, o implantas atrodys nenatūraliai, visam gyvenimui burnoje bus jaučiamas svetimkūnis. Vis dėlto, gydytojai odontologai ramina, kad visa tai – tik mitai. Baimintis, kad dantų implantai bus akivaizdžiai pastebimi ir neatliks savo funkcinės paskirties, tikrai nereikėtų. Modernių diagnostikos įrankių bei šiuolaikiškų implantavimo metodikų dėka dantys atkuriami itin tiksliai, tad rezultatas leidžia džiaugtis natūralumu, patogumu ir ilgaamžiškumu.

Implantais atkurtų dantų estetika prilygsta natūraliems dantims

Implantacija yra ypatinga tuo, jog atkurti dantys atrodo natūraliai gražūs ir sveikai. Ant implantų yra tvirtinamos dirbtinių dantų karūnėlės, kurios itin tvirtos ir ilgaamžės. Svarbiausia, kad savo išvaizda jos visiškai prilygsta natūraliems dantims. Gydytojas odontologas priderins implantuoto danties spalvą prie Jūsų natūralaus dantų atspalvio, suteiks tinkamą formą. Galite būti tikri, kad savo burnoje turėdami implantą jausitės komfortiškai. Žmogaus organizmas natūraliai priima dantų implantus, įprastai jie nesukelia jokios alerginės reakcijos, todėl taip sukuriama bendra burnos ir viso organizmo darna. Apie burnoje turimus implantus aplinkiniai gali sužinoti nebent tuo atveju, jei patys jiems apie tai pasakysite.

Dantų implantais atkurti dantys visapusiškai funkcionuoja

Kiekvienam pacientui svarbu, kad atkurtas dantų rezultatas tenkintų ne tik estetinius, bet ir funkcinius poreikius. Juk būtent kokybiškas maisto kramtymas yra labai svarbi visavertės mitybos sąlyga. Jeigu maistas sukramtomas netinkamai, suprastėja virškinimo veikla: dideliais kąsniais nurytas maistas skatina rūgimo ir puvimo procesus žarnyne, o tai gali sukelti virškinimo trakto ligas. Dirbtiniai dantys ant implantų visapusiškai atstoja natūralių dantų kramtymo funkciją: maistas yra tinkamai susmulkinamas, implantuotais dantimis jį galima kramtyti taip pat gerai kaip ir su nuosavais. Taip pat tinkamam kramtymo procesui labai svarbus sklandus žandikaulio darbas. Įsriegtas į žandikaulį implantas atstoja tikrojo danties natūralias šaknis. Kramtant dantų implantas remiasi į kaulo audinį, todėl žandikaulis gauna kramtymo krūvį ir šitaip išvengiama kaulo atrofijos.

paveikslelis

Jei ir Jūs susidūrėte su dantų netekimu, mielai kviečiame apsilankyti Kauno implantologijos centre, kur savo rūpesčius galėsite patikėti mūsų profesionaliai gydytojų odontologų komandai.

Rekomenduojami gydytojai

jonaitis

Andrius Jonaitis

Gydytojas odontologas

jonaitis

Juozas Jonaitis

Doc. dr., gydytojas odontologas ortopedas, klinikos direktorius

Registracija Kontaktai
Kontaktai