5 pokyčiai Jūsų gyvenime atlikus dantų implantaciją

paveikslelis

Netekote dantų ir jau pavargote ranka pridengti neestetišką šypseną? Artėjant švenčių maratonui, gražiausias metų akimirkas norite pasitikti jausdami didesnį pasitikėjimą savimi? Jeigu atsakėte teigiamai, verta pasvarstyti apie implantaciją. Tai inovatyvus dantų atkūrimo metodas, kuris Jūsų gyvenimą gali pakeisti iš esmės.

Dantų implantacija – greita, tačiau gelbėjanti procedūra, kuri leidžia atstatyti vieną, kelis ar net visus prarastus žandikaulio dantis. Svarstote, tačiau dvejojate? Sužinokite, kokie pokyčiai Jūsų laukia implantų dėka!

1. Susigrąžinsite puikią fonetiką.

Deja, netekus dantų, dažnu palydovu tampa šveplavimas, nerišli kalba, fonetikos sutrikimai. Dalis pacientų atsikratyti šveplavimo mėgina išimamų protezų pagalba. Deja, protezai yra trumpalaikis sprendimas: jie prastai fiksuojasi prie dantenų, dirgina burnos gleivinę, todėl iki galo taip ir neatkuria sklandžios, taisyklingos kalbėjimo funkcijos. Tuo tarpu į žandikaulio kaulą sriegiami dantų implantai ir protezai ant jų fiksuojasi tvirtai, patikimai ir puikiai atkuria natūralią fonetiką.

2. Išvengsite sveikatos rizikų.

Implantai apsaugo nuo įvairių burnos ir dantų sveikatos grėsmių. Tai – mažyčiai titano ar jo lydinio varžteliai, kurie atstoja natūralią danties šaknį. Tokiu būdu atkūrus dantis, žandikaulio kaulas yra nuolat stimuliuojamas, todėl nustoja nykti. Taip pat, dėl implantacijos sumažėja sveikųjų dantų migravimo burnos lanke, įvairių pažeidimų ar netekimo rizika. Taip pat ženkliai sumažinama įvairių infekcijų, uždegimų, ligų tikimybė: ne tik burnos ertmėje, bet ir visame organizme!

paveikslelis

3. Galimybė turėti estetišką šypseną.

Išorinis grožis neturėtų tapti gyvenimo ašimi, tačiau taisyklinga, harmoninga šypsena ne tik puošia, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi! Kartais iki pilnos laimės trūksta tik šios detalės... Implantų pagalba itin greitai ir visam gyvenimui pavyksta atkurti baltą, tvirtą ir spindinčią šypseną, kurios niekas neatskirs nuo natūralių Jūsų dantų!

4. Galėsite laisvai valgyti mėgstamą maistą.

Dantų atkūrimas implantais pastebimai pagerina kramtymo funkciją: naujos restauracijos leis užtikrintai susmulkinti net kietus produktus. Kartu tai padeda pagerinti virškinimo funkciją: tinkamai sukramtytas maistas greičiau suvirškinamas, o maistingosios medžiagos efektyviau įsisavinamos.

5. Atrodysite gerokai jauniau.

Su amžiumi atsirandantys pokyčiai yra natūrali mūsų gyvenimo dalis, tačiau dantų implantacija padeda atrodyti jaunatviškiau, gyvybingiau. Toks rezultatas sukuriamas dėl to, kad implantacijos metu užkertamas kelias žandikaulio kaulo nykimui (o, esant būtinybei, žandikaulio kaulas papildomai priauginamas). Tokiu būdu išvengiama ir fizinių pokyčių veide, kurie nutinka dėl nykstančio kaulo: raukšlių aplink lūpas formavimosi, lūpų kampučių nusvirimo, skruostų suglebimo, sugriežtėjusių veido bruožų. Be to, atkūrus dantis, pacientai ima šypsotis laisviau ir gerokai dažniau!

Dantų implantacija – sprendimas sveikatai, estetikai ir savijautai. Užsiregistruokite konsultacijai Kauno implantologijos klinikoje ir apie dantų atkūrimo galimybes bei malonius pokyčius sužinosite daugiau!

Rekomenduojami gydytojai

Registracija Kontaktai
Kontaktai