Dažnai sakoma: dėl svajonių šypsenos teks pakentėti. Daugeliui pacientų pirmas žingsnis dailesnės šypsenos link ilgus metus buvo itin nemaloni dantų antspaudų nuėmimo procedūra. O jeigu šypseną būtų galima suprojektuoti kompiuterio ekrane? Šiuolaikinė odontologija gali tai ir dar daugiau!

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

Skaitmenizacijos virusu „užsikrečia“ vis daugiau odontologinių procedūrų. Kompiuterinės technologijos ne tik palengvina darbą, bet ir leidžia sukurti dar kokybiškesnius produktus. Tai ypač aktualu protezavimo sferoje, gaminant dantų restauracija: nuo užklotų iki venyrų. Skaitmeninis šypsenos dizainas leidžia procedūrą atlikti trumpiau, preciziškiau ir suteikia estetišką ir ilgalaikį rezultatą.

Komfortas Greitis Kokybė Taupo laiką
Procedūra ypač komfortiška, nes nenaudojame antspaudinės masės, kuri dažnai sukelia nemalonų jausmą ar net pykinimą. Gautas vaizdas iš karto siunčiama į gamybinę laboratoriją. O būsimą dantų formą matysime ir koreguosime dar nepagaminus protezų. Kompiuterinės technologijos užtikrina ypač aukštą kokybę ir ilgalaikį rezultatą. Skaitmeninis šypsenos dizainas taupo pacientų laiką ir leidžia rečiau lankytis pas odontologą.

Skaitmeninio protezavimo eiga

Skaitmeninio protezavimo įrangą sudaro 3D lazerinis skeneris, dizaino ir gamybos dalis.

Procedūrą sudaro 3 etapai: 

  1. Per pirmąją konsultaciją paciento dantų vaizdas nuskenuojamas intraoraliniu skeneriu. Suskaitmenintas burnos ertmės vaizdas siunčiamas į laboratoriją, atkuriamų dantų anatomijos modeliavimui.
  2. Dantų technikų laboratorijoje pagal trimatį paciento burnos vaizdą, pasitelkiant kompiuterį, modeliuojama atkuriamų dantų forma.
  3. Pagal anatominius duomenis, preciziškai kuriama bemetalės keramikos restauracija, išgaunama natūrali danties struktūra, forma ir funkcija.

Patikėkite savo šypseną skaitmeninėms technologijoms ir Kauno implantologijos klinikos specialistams!


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai