Skaitmeninė implantacija – inovatyvus ir tikslus dantų atkūrimo implantais būdas, leidžiantis pacientui, dar prieš atliekant implantacijos procedūrą, pamatyti, įvertinti, o prireikus – pakoreguoti būsimus dantis. Svarbus šio metodo privalumas ir tas, kad vieną, kelis ar daugiau prarastų dantų galima atkurti vieno vizito metu. Šiuolaikinių technologijų dėka viskas suplanuojama taip tiksliai, jog dažnu atveju implantas įsriegiamas be pjūvio!

Iš patirties žinome, kad net labiausiai patyrę specialistai, atlikdami dantų implantaciją, gali padaryti klaidų. „Kauno implantologijos klinikoje“ naudodami skaitmeninės implantacijos metodą, ne tik išvengiame žmogiškų klaidų, bereikalingų interpretacijų, bet suvaldome rizikingas situacijas ir net sudėtingiausiais atvejais procedūrą atliekame itin tiksliai, taip užtikrindami sėkmingą implanto prigijimą ir ilgaamžiškumą.

Naujos kartos metodas, kurio metu gydymas planuojamas skaitmeniniu būdu:

Prieš implantacijos procedūrą atlikus reikalingus tyrimus ir skaitmeniniu būdų nuėmus dantų atspaudus bei įvertinus visas galimas rizikas, pacientui pagaminami būsimi protezai, kurie yra laikini, tačiau idealiai atitinka nuolatinius. Gydytojas su pacientu įvertina ar jie atitinka paciento lūkesčius, ar sąkandis yra patogus, o prireikus – juos pakoreguoja. Pagal idealiai paciento norus atitinkantį protezą pagaminamas chirurginis gidas su specialiomis ertmėmis, padedančios gydytojui kontroliuoti implanto sriegimo kryptį ir įstriegti jį tiksliai į numatytą vietą. Tokiu būdu prarasti dantys atkūriami ne tik labai tiksliai, bet ir be pjūvio ir skausmo.

Skaitmeninės implantacijos privalumai:

  • Tikslesni rezultatai;
  • Už tradicinę implantaciją pažangesnis, o kartu ir efektyvesnis gydymas;
  • Komfortiškesnis ir greitesnis gijimas.
SKAITMENINĖS IMPLANTACIJOS EIGA
PACIENTO APŽIŪRA. Apžiūros metu įvertinama paciento būklė, aptariami jo lūkesčiai, pateikiami efektyviausi jam tinkami problemos sprendimo būdai. Pasitelkus skaitmenines technologijas, surenkama informacija apie paciento žandikaulius, sąkandi bei kaulo tipą. Intraoralinio skenerio pagalba be jokio diskomforto nuimami paciento dantų atpaudai.
PASIRUOŠIMAS LABORATORIJOJE. Remiantis gautais duomenimis, pagal paciento žandikaulių anatomiją bei jų tarpusavio padėtį, nustatomas taisyklingas sąkandis, jo aukštis ir pagaminami laikini protezai, kurie atitiks būsimus nuolatinius. Šiuos protezus pacientas gali pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų estetiką, sąkandžio aukštį. Esant poreikiui, protezai gali būti koreguojami. Suderinus idealiai tinkančius protezus, pagal juos ir paciento žandikaulių anatomiją yra pagaminami specialūs chirurginiai gidai, turintys ertmes, padedančias gydytojui implantus įsreigti tiksliai į suplanuotas kaulo vietas.
IMPLANTACIJA. Pacientui pritaikius vietinę nejautrą, pasitelkus skaitmeniniu būdu pagamintą chirurginį gidą, į žandikaulio kaulą tiksliu kampu sriegiamas numatytas implantų skaičius. Tokiu būdu užtikrinama maksimaliai tiksli implantų padėtis, greitesnis gijimas.
GALUTINIS REZULTATAS. Prigijus implantams, atliekamas dantų protezavimas – ant implantų fiksuojami dantų protezai. Tai gali būti vainikėliai arba plokštelės.

Kokiais atvejais tinka skaitmeninė implantacija?

Skaitmeninė implantacija implantologijos specialistų pripažįstama pažangiausiu šiuo metu prarastų dantų atkūrimo būdu, užtikrinančiu sklandžią bet kurios implantacijos procedūros eigą ir padedančiu idealiai tiksliai išspręsti net ir sudėtingiausius atvejus. Naudojant šį implantacijos metodą, sėkmės garantija – daugiau nei 99 proc.

Vieno danties atkūrimas

Dantis pašalinamas ir, pagal paciento kaulo anatomiją skaitmeniniu būdu pagaminto gido pagalba, į jo vietą idealiai tiksliai įsriegiamas implantas. Taip užtikrinama tiksli būsimo danties padėtis ir greitesnis prigijimas.

Kelių dantų atkūrimas

Netekus kelių dantų ir atkuriant juos keliais implantais bei tiltu (keliais apjungtais vainikėliais), ypatingai svarbus veiksnys yra implantų lygiagretumas, t.y. tai, kaip lygiai jie įstriegti. Nepavykus pasiekti lygiagretumo, labai dažna pasėkmė – sulūžęs tiltas arba apie implantus nutirpęs kaulas. Skaitmeninės implantacijos metu, chirurginio gido pagalba jau prieš procedūrą suplanuojamos tikslios implantų kryptys ir pagal jas implantai lengvai įsriegiami būtent taip, kaip suplanuota.

Visų dantų atkūrimas

Remiantis klinikinių tyrimų duomenimis, įrodyta, jog neįmanoma pasiekti idealaus tikslumo, atliekant žandikaulio dantų atkūrimą 4 ar daugiau implantų. Žmogaus žandikaulių anatomija yra tokia individuali, jog pasiekti tikslią implantų padėtį kaule, jų tarpusavio lygiagretumą bei numatyti jų kryptis pagal būsimus ant jų fiksuotus protezus net ir labai profesionaliam ir patyrusiam gydytojui praktiškai neįmanoma. Dėl šios priežasties iki šiol būdavo ir vis dar pasitaiko pakankamai daug nesėkmingų atvejų, nulemiančių diskomfortą, neestetišką vaizdą, dažnus protezų įtrūkimus ar lūžius bei trumpalaikį implantų tarnavimą. Skaitmeninė implantacija padeda išvengti tokių pasėkmių beveik 100 procentų atveju, todėl šis metodas visame pasaulyje sparčiai keičia tradicinę implantaciją.


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Kontaktai