Iš tolo matomi metaliniai breketai jau spėjo tapti ne tik dantų tiesinimo, bet ir pramoginių filmų kliše. O jeigu šypseną tiesinti būtų galima... nepastebimai? Šią galimybę Jums suteiks nematomos K Clear ir Clear X tiesinimo kapos!

Kodėl verta išmėginti nematomas kapas?

Susipažinkite su vokiška kokybe: K Line linijos ortodontinėmis kapomis. Jos skaidrios ir nepastebimos, o svarbiausia – pritaikytos individualiai Jums. Šios kapos gaminamos tik iš organizmui draugiškų medžiagų, todėl nesukelia jokio fizinio diskomforto.

Nemokama konsultacija dėl dantų tiesinimo kapomis

 

Estetika Komfortas Paprastumas Taupo Jūsų laiką
K Line dantų tiesinimo kapos yra ypač plonos, lengvos ir perregimos. Jūsų šypsena taps lygi nepastebimai! Kapas pasirinkę pacientai nejaučia skausmo, trynimo ir dūrimo jausmo, kurį labai dažnai sukelia metaliniai breketai. Be to, kapas galite nusiimti valgymo metu ir mėgautis maisto teikiamais malonumais! Tiesinimo kapos leidžia džiaugtis įprasta dantų priežiūra. Kitaip nei metaliniai breketai, K Line kapos nereikalauja išlaidų papildomoms dantų priežiūros priemonėms. Pasirinkus tiesinimą kapomis, neteks dažnai lankytis pas ortodontą. Antrojo vizito metu gausite individualų kapų rinkinį. Viskas, ką reikės padaryti – nurodyta tvarka nešioti kapas ir jas reguliariai keisti.

 

Ką pasirinkti?

K Line pacientams paruošė dviejų tipų ortodontines kapas: K Clear ir Clear X. Abu variantai - išmanus ir estetiškas sprendimas, tačiau su Clear X rezultatą pasieksite greičiau ir tiksliau! Palyginkime:

 

K Clear Clear X
  • Gydymo kursas - 24 kapos (maždaug 12 mėn.)
  • Klasikinis mechaninis veikimo principas.
  • Standartinė gydymo trukmė ir tikslumas.
  • Gydymo kursas - 12 kapų (maždaug 8 mėn.)
  • Modernus veikimo principas paremtas formos reakcija į kūno temperatūrą.
  • Sutrumpėja gydymo laikas, tačiau padidėja tikslumas.

Nemokama konsultacija dėl dantų tiesinimo kapomis

Dantų tiesinimo kapomis eiga

Dantų tiesinimas kapomis yra puikus pavyzdys, kad technologijos dera su paprastumu. Garantuojame tiesius dantis be nemalonių pojūčių. 

  1. Pirmo vizito metu vyksta apžiūra ir nuimami dantų antspaudai. Laboratorijoje suprojektuojamos individualios dantų kapos. Jos gaminamos pasitelkus 3D technologijas.
  2. Kito vizito metu gausite išskirtinį tiesinimo kapų rinkinį. Jas nešiokite mažiausiai 22 val. per parą ir reguliariai keiskite pagal gydytojo rekomendacijas. 
  3. Kai baigsite nešioti kapas, gydytojas Jums duos palaikomąsias kapas: tam, kad pasiektas rezultatas išliktų nepriekaištingas.

Ortodontiniam gydymui rinkitės Kauno Implantologijos Kliniką ir moderniausią dantų tiesinimo technologiją - K Line nematomas kapas. Džiaukitės taisyklinga šypsena be jokio diskomforto!


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai