Dantų tiesinimo kapos – metodas, suteikiantis 3 privalumus viename: maksimalų tikslumą, greitesnį gydymą ir estetiką dantų tiesinimo metu.

Kapos gaminamos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl yra visiškai nematomos! Tai itin komfortiškas sprendimas: valgymo ir dantų valymo metu kapas galite nusiimti (svarbiausia – dėvėti mažiausiai 22 val. per parą). Kapos netrukdo mėgautis įprastu gyvenimu ir užtikrina, kad Jūsų dantys po gydymo liktų tokie pat sveiki. Pasirinkus kapas, laukia retesni vizitai pas ortodontą, todėl tai – puikus sprendimas mėgstantiems keliauti nevaržomai.

Negana to, kapos tinka visiems atvejams: nuo minimalių korekcijų iki ypač sudėtingų iššūkių!

Kas laukia nepradėjus ortodontinio gydymo?

Užfiksavus pirmąsias sąkandžio problemas, rekomenduojame imtis ortodontinio gydymo - jis būtinas. Ortodontija išsprendžia estetines ir sveikatos problemas: gali net sumažinti ėduonies, periodontito riziką. Pastebėjus netaisyklingą sąkandį, nedelskite: taip išvengsite sveikatos bėdų ir psichologinių kompleksų dėl neestetiškos šypsenos!

Nemokama konsultacija dėl dantų tiesinimo kapomis

 

Estetika Komfortas Paprastumas Taupo Jūsų laiką
Dantų tiesinimo kapos yra ypač plonos, lengvos ir perregimos. Jūsų šypsena taps lygi nepastebimai! Kapas pasirinkę pacientai nejaučia skausmo, trynimo ir dūrimo jausmo, kurį labai dažnai sukelia metaliniai breketai. Be to, kapas galite nusiimti valgymo metu ir mėgautis maisto teikiamais malonumais! Tiesinimo kapos leidžia džiaugtis įprasta dantų priežiūra. Kitaip nei metaliniai breketai, K Line kapos nereikalauja išlaidų papildomoms dantų priežiūros priemonėms. Pasirinkus tiesinimą kapomis, neteks dažnai lankytis pas ortodontą. Antrojo vizito metu gausite individualų kapų rinkinį. Viskas, ką reikės padaryti – nurodyta tvarka nešioti kapas ir jas reguliariai keisti.

 

Dantų tiesinimo kapomis eiga

Dantų tiesinimas kapomis yra puikus pavyzdys, kad technologijos dera su paprastumu. Garantuojame tiesius dantis be nemalonių pojūčių.

Pirmo vizito metu vyksta apžiūra ir nuimami dantų antspaudai. Laboratorijoje suprojektuojamos individualios dantų kapos. Jos gaminamos pasitelkus 3D technologijas.

Kito vizito metu gausite išskirtinį tiesinimo kapų rinkinį. Jas nešiokite mažiausiai 22 val. per parą ir reguliariai keiskite pagal gydytojo rekomendacijas.

Kai baigsite nešioti kapas, gydytojas Jums duos palaikomąsias kapas: tam, kad pasiektas rezultatas išliktų nepriekaištingas.

 


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai