Estetinis plombavimas – greita ir efektyvi dantų atstatymo procedūra, kuri ypač patiks vertinantiems natūralumą. Šis metodas saugoja danties audinius ir leidžia atkurti dantį sudarančius sluoksnius, todėl pacientus džiugina autentiški ir natūralūs rezultatai.

Kada reikia estetinio plombavimo? 

Estetinis plombavimas gali tapti greitu išsigelbėjimu ir išvaduoti nuo kompleksų. Ši procedūra rekomenduojama, jeigu Jūsų netenkina kreivi, nudilę, spalvą pakeitę ir neestetiški dantys.

Leidžia koreguoti dantų formą Gali pašviesinti dantų spalvą Koreguoja dantų išsidėstymą burnos lanke Padeda panaikinti tarpus tarp dantų Leidžia pakelti sąkandį

Kada reikia estetinio plombavimo?

Estetinis plombavimas gali būti atliekamas tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims. Tai procedūra, reikalaujanti kone juvelyriško kruopštumo, todėl rekomenduojame rinktis tik patyrusį gydytoją odontologą.

Estetinio plombavimo metu atkuriama anatominė danties forma ir struktūra, todėl šie atrodo ypač natūraliai. Nors procedūra atliekama itin kruopščiai, rezultatais galite džiaugtis vos po vieno apsilankymo! Kauno implantologijos klinikoje naudojame tik kokybiškas sertifikuotas medžiagas ir užtikriname estetiškus bei patvarius rezultatus.

Ar žinojote, kad...
Dažnai pasigirsta klaidingų teiginių apie estetinį plombavimą. Skubame juos paneigti.

  • Estetinis plombavimas kenkia dantims. Tai - visiškai saugi procedūra. Estetinio plombavimo metu dantys veikiami labai nedaug: o dantys šlifuojami tik minimaliai, išsaugomi natūralūs danties audiniai.
  • Estetinis plombavimas – skausminga procedūra. Gydymas visai neskausmingas: visada galime taikyti nejautrą, kad nieko nejaustumėte.
  • Estetinis plombavimas – ilgai trunkanti procedūra. Mitas. Iš tiesų, tai viena nesudėtingiausių ir greičiausiai atliekamų estetinių procedūrų: rezultatus matysite jau po vieno apsilankymo.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Daina Ožekauskienė

Gyd. odontologė

Jolanta Staškienė

Jolanta Staškienė

Gydytoja odontologė

Kontaktai