Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurią renkasi vis daugiau pacientų.

Dantų balinimo eiga
Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurią renkasi vis daugiau pacientų. Tiek balinimas kapomis, tiek lazeriu,  atliekami pagal gydytojo rekomendacijas, yra saugi ir efektyvi procedūra, po kurios pacientai džiaugiasi greitai pasiektais, ilgalaikiais rezultatais.

Dantų balinimas kapomis namuose Dantų balinimas lazeriu
  1. Pagal individualų paciento dantų reljefą pagaminamos specialios kapos, dedamos nakčiai ant dantų.
  2. Į kapas dantims įšvirkštęs balinamojo gelio, pacientas jas uždeda ant dantų ir su kapomis miega apie 10 naktų.
  1. Procedūros metu naudojama didelės koncentracijos balinamoji medžiaga, kuri yra tepama ant dantų, o helio lempos šviesa ją aktyvuoja.
  2. Nors rezultatai matomi iš karto po vienos valandos trukmės procedūros, jeigu norima pasiekti maksimalų dantų baltumą, patariama atlikti 2-3 balinimo seansus.
  3. Po dantų balinimo lazeriu procedūros, porą dienų nerekomenduojame vartoti dažančio maisto ir gėrimų, tokių kaip kava, arbata.

Ar tai saugu?
Mums rūpi Jūsų komfortas ir saugumas. Kauno implantologijos klinikoje naudojame tik saugias ir tarptautinio pripažinimo sulaukusias technologijas. Taip užtikriname maksimalią dantų ir dantenų apsaugą balinimo metu.

Palikite baimes praeityje ir padovanokite sau svajonių šypseną!

Ar žinojote, kad...

Nors dantų balinimas – saugi procedūra, kurią renkasi net patys odontologai, iki šiol egzistuoja nemažai klaidingų įsitikinimų dantų balinimo tema. Skubame paneigti mitus.

  • Dantų balinimas kenkia emaliui ir dantenoms. Laikantis gydytojo rekomendacijų, balinimo metu dantų emalio struktūra išliks visai nepažeista. Be to, balinimo metu paciento dantenos būna kruopščiai izoliuojamos ir taip apsaugomos nuo dirginimo.
  • Po dantų balinimo procedūros dantys taps silpnesni. Nors po procedūros gali pasireikšti dantų jautrumas, būkite ramūs: jis praeis po kelių dienų ir neturės jokios neigiamos įtakos Jūsų dantų tvirtumui. Beje, nustatyta, kad renkantis dantų balinimą lazeriu, nemalonūs pojūčiai  pasireiškia labai retai.
  • Dantų balinimo procedūra atneš tik trumpalaikius rezultatus. Šiuolaikinės priemonės veikia švelniai, tačiau užtikrina ilgalaikius rezultatus. Tinkamai prižiūrimi, Jūsų dantys išlaikys baltumą metus ir ilgiau.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Gerda Švabienė

Burnos higienistė

Kontaktai