Netekote vieno, kelių ar netgi visų žandikaulio dantų? Juos atkurti rekomenduojame cirkonio keramikos implantais – tai vienas geriausių šiuolaikinės odontologijos pasiekimų, užtikrinančių džiuginančius rezultatus itin saugiai bei efektyviai. Tokiu būdu grąžinamas ne tik dantų funkcionalumas, kramtymo kokybė, bet ir estetika, paciento pasitikėjimas savimi.

Patikėkite savo šypseną „Kauno implantologijos klinikos“ profesionalams! Jumis pasirūpins beveik 20 metų profesinę patirtį sukaupęs gydytojas odontologas Andrius Jonaitis, kuris netgi 10-metį dedikavo implantacijai. Specialistas savo žinias nuolat tobulina įvairiuose kursuose, seminaruose ir mokslinėse konferencijose, todėl paslaugų kokybė – garantuota.

Nemokama konsultacija dėl dantų atkūrimo cirkonio implantais

Cirkonio keramikos implantai – kas tai?

Vienas iš pagrindinių cirkonio keramikos implantų privalumų ir pagrindinių savybių – tai itin aukštas biologinis suderinamumas su žmogaus organizmu. Todėl prarastus dantis pasirinkus atkurti būtent šiuo būdu, užtikrinami kokybiškiausi estetiniai rezultatai, sėkmingas prigijimas, trumpesnis pooperacinis periodas bei ilgaamžiškumas.

Kodėl verta rinktis?

Remiantis mokslinių tyrimų duomenimis, cirkonio keramikos implantai pasižymi svarbiomis savybėmis.

 • Biologiškai dera su žmogaus organizmu, nesukelia alerginių reakcijų, kitų komplikacijų.
 • Užtikrina greitesnį prigijimą, trumpesnį pooperacinį periodą.
 • Kaupia mažiau bakterijų ir apnašų.
 • Užtikrina šypsenos estetiką bei natūralų vaizdą.

 

DANTŲ IMPLANTACIJOS EIGA
PACIENTO APŽIŪRA. Įvertinus paciento burnos ertmės būklę, aptariami lūkesčiai ir parenkamas efektyviausias problemos sprendimo būdas. Vėliau – naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, surenkama informacija apie žandikaulius, sąkandį, kaulo būklę bei nuimami dantų atspaudai intraoralinio skenerio pagalba.
PASIRUOŠIMAS LABORATORIJOJE. Remiantis gautais duomenimis, nustatomas taisyklingas sąkandis ir pagaminami laikini protezai. Juos pacientas gali pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų estetiką, sąkandžio aukštį (esant poreikiui, atliekamos korekcijos). Suderinus idealiai tinkamus protezus bei atsižvelgiant į žandikaulių anatomiją, paruošiami specialūs chirurginiai gidai.
IMPLANTACIJA. Taikant vietinę nejautrą, chirurginio gido pagalba į žandikaulio kaulą sriegiamas numatytas implantų skaičius. Tokiu būdu užtikrinama maksimaliai tiksli jų padėtis bei greitesnis prigijimas.
GALUTINIAI REZULTATAI. Implantui (-ams) sėkmingai prigijus prie kitų burnos ertmės audinių, atliekamas dantų protezavimas: ant implantų fiksuojami nuolatiniai protezai. Tai gali būti vainikėliai arba plokštelės.

 

Cirkonio ir titano implantų palyginimas

CIRKONIO IMPLANTAI TITANO IMPLANTAI
 • Pagaminti iš cirkonio keramikos.
 • Baltos spalvos.
 • Užtikrinantys sėkmingą gijimo procesą.
 • Nesukeliantys alerginių reakcijų.
 • Padedantys atkurti dantų ilgaamžiškumą.
 • Pagaminti iš titano ir kitų metalų priemaišų.
 • Pilkos metalo spalvos.
 • Keliantys didesnę komplikacijų grėsmę.
 • Didinantys alerginių reakcijų tikimybę.
 • Didinantys dantenų uždegimo ar implantų praradimo riziką.

 

 

Nemokama konsultacija dėl dantų atkūrimo cirkonio implantais

Pagrindiniai cirkonio keramikos implantų privalumai

Puikus biosuderinamumas

Cirkonio keramika, puikiai deranti su žmogaus burnos ertmės audiniais, užtikrina teigiamą organizmo atsaką išvengiant didesnės įvairių komplikacijų rizikos. Dėl gerų osteointegracinių savybių cirkonio implantai lengviau suauga su kaulu, taip pat greičiau sugyja minkštieji audiniai, trumpėja pooperacinis periodas.

Mažesnės apnašų sankaupos

Unikalus cirkonio oksido implantų paviršius padeda palaikyti geresnę burnos higieną kaupiant kur kas mažiau apnašų. Todėl išvengiama dantenų uždegimų, aplink implantus esančio kaulo tirpimo. Kaip teigiama, cirkonio implantai, lyginant su titano, yra efektyvesnis pasirinkimas sergantiems parodontoze, rūkantiems ar turintiems prastesnius burnos higienos įgūdžius.

Cirkonio oksidas nemigruoja į kitas organizmo vietas

Cirkonio implantai pasižymi dar viena svarbia savybe – jie, laikui bėgant, nemigruoja į kitas organizmo vietas ir nesukelia burnos ertmės problemų. Tuo tarpu titano implantų dalelių sankaupos buvo aptiktos šalia esančiuose audiniuose, limfmazgiuose, taip pat sukeldavo ir alergines reakcijas.

Baltos spalvos estetika

Cirkonio keramikos implantai pasižymi savo balta spalva – tokiu būdu pacientams grąžinamas ne tik funkcionalumas, bet ir šypsenos estetika. Dantų atkūrimui naudojant titaninius implantus, aplink gali atsirasti pilki šešėliai dėl persišviečiančių detalių. Tai ypač aktualu pacientams, turintiems plonas dantenas ar linkusiems į dantenų recesijas.

Nemokama konsultacija dėl dantų atkūrimo cirkonio implantais

CIRKONIŲ IMPLANTŲ KAINORAŠTIS
Fiksuota prisukama konstrukcija ant keturių implantų (cirkonio oksido karkaso pagrindu) 4500€

D.U.K

1. Kodėl rekomenduojama rinktis cirkonio keramiką?

Remiantis moksliniais tyrimais, cirkonio keramika yra puikiai su žmogaus organizmu biologiškai suderinama medžiaga, nesukelianti alerginių reakcijų, uždegimų, taip pat ji atspari korozijai. Renkantis cirkonio keramiką, užtikrinami maksimalūs estetiniai rezultatai.

2. Ar implantacija cirkonio keramikos implantais tikrai yra saugi procedūra?

Dantų atkūrimas cirkonio keramikos implantais yra visiškai saugi procedūra, kadangi naudojama medžiaga puikiai dera su žmogaus organizmu, tokiu būdu užtikrinant geresnę prigijimo tikimybę.

3. Kaip žinoti, ar dantų atkūrimas cirkonio keramikos implantais yra tinkamas sprendimas man?

Jeigu norite sužinoti, ar dantų atkūrimas cirkonio keramikos implantais yra tinkamas sprendimas, atvykite į konsultaciją – jos metu gydytojas odontologas įvertins Jūsų klinikinę būklę bei pateiks atsakymą.


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Kontaktai