Plati šypsena - atvirumo simbolis ir šiuolaikinio žmogaus vizitinė kortelė. Deja, lygia ir simetriška šypsena džiaugiasi ne visi. Jeigu kompleksuojate dėl netaisyklingai išdygusių, kreivų dantų, Jums padės mūsų ortodontai!

Kada reikia ortodontinio gydymo?

Netaisyklingo sąkandžio priežastys
Paveldimas iš tėvų Gyvenimo būdo veiksniai Kvėpavimo takų ligos Netaisyklinga laikysena Kiti veiksniai

 

Pagrindiniai dantų tiesinimo būdai yra šie:

Breketai: tai nenuimama dantų tiesinimo sistema. Breketai tvirtinami ant dantų paviršiaus ir reguliariai suveržiami, taip pamažu tiesinant dantis. Nors populiariausi – metaliniai breketai, yra nemažai skirtingų variacijų, kurios leidžia džiaugtis didesne estetika: beligatūriniai, safyriniai, keramikiniai breketai ir kt.

Nuimami aparatai: panašiai kaip ir breketai, šios sistemos (dažniausiai plokštelės) gaminamos individualiai, atsižvelgiant į paciento burnos anatomiją. Nuimami aparatai dažniausiai naudojami lengvesniais atvejais.

Dantų kapos: tai inovatyviausios dantų tiesinimo sistemos. Kaip ir breketai, tinka net sudėtingų atvejų gydyme, tačiau yra kur kas estetiškesnės: dantų kapos praktiškai nepastebimos. Kaip ir plokšteles, dantų kapas galima nusiimti valgymo metu ir valant dantis.


 

Gydymo eiga
Netaisyklingo sąkandžio gydymas – ypatingo profesionalumo reikalaujantis darbas. Kauno implantologijos klinikoje dirba tik patyrę gydytojai, naudojame naujausias technologijas, todėl sėkmingai ištiesiname tiek vaikų, tiek suaugusiųjų šypsenas.

  1. Gydytojas įvertina dantų būklę, sąkandį ir atlieka rentgeno nuotraukas.
  2. Atsižvelgiant į duomenis ir atvejo sudėtingumą, sudaromas nuoseklus gydymo planas.
  3. Pradedamas ortodontinis gydymas. Priklausomai nuo sudėtingumo, jis gali trukti keletą metų.

Kas laukia nepradėjus ortodontinio gydymo?
Užfiksavus pirmąsias sąkandžio problemas, rekomenduojame imtis ortodontinio gydymo - jis būtinas. Ortodontija išsprendžia estetines ir sveikatos problemas: gali net sumažinti ėduonies, periodontito riziką. Pastebėjus netaisyklingą sąkandį, nedelskite: taip išvengsite sveikatos bėdų ir psichologinių kompleksų dėl neestetiškos šypsenos!

Ar žinojote, kad...
Nors ortodontija – jau seniai įsitvirtinusi gydymo šaka, vis dar pasitaiko neteisingų teiginių ir įsitikinimų apie šią odontologijos sritį. Tokie mitai dalį pacientų atbaido nuo gydymo ir sukelia papildomas fizinės ir psichologinės sveikatos rizikas.

  • Ortodontija tinka tik vaikams ir paaugliams. Šiuolaikinė ortodontija labai pažengusi ir leidžia sėkmingai ištiesinti net vyresnių pacientų šypsenas. Tai iliustruoja ir statistika: maždaug ketvirtadalis pacientų - suaugusieji.
  • Pradėjus ortodontinį gydymą, aplinkiniai matys, kad tiesinu dantis. Nebūtinai. Ortodontija siūlo nemažai inovacijų, kurios leidžia dantis tiesinti labai komfortiškai. Viena populiariausių - nematomos tiesinimo kapos. Jas naudojant, niekas net pastebės, kad pradėjote ortodontinį gydymą.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Kontaktai