Dantų protezai – itin efektyvi priemonė, norintiems atkurti prarastus dantis. Pagal nuimtus dantų atspaudus, dantų technikai laboratorijoje gamina tvirtus ir estetiškus dantų vainikėlius. Tai – itin pastebimas šypsenos komponentas, todėl rinkitės atsakingai.

Kokius protezus rinktis?

Šiuolaikiniai protezai džiugina didžiule medžiagų įvairove - rinktis tikrai yra iš ko.  Konsultacijos metu, mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausius protezus.

  • Metalo keramika – metalas laikomas tradicine protezų medžiaga. Metalo keramikos protezai - patvarūs, ilgalaikiai ir santykinai nebrangūs. Tiesa, lyginant su bemetale keramika ar cirkoniu, metalo protezai - mažiau estetiški ir atrodo nenatūraliai, todėl rekomenduojame metalo keramiką verčiau rinktis krūminiams dantims.
  • Bemetalė keramika – šie protezai turi visus metalo keramikos privalumus, tačiau atrodo gerokai estetiškiau ir tinka net alergiškiems pacientams. Pagrindinis šio metodo trūkumas yra kaina. Tai – bene brangiausia protezų rūšis.

 

  • Cirkonis – patys pažangiausi protezai gaminami iš cirkonio. Ekspertų teigimu, ši protezavimo medžiaga pasižymi geriausia estetika, yra itin tvirta ir atspari nusidėvėjimui.
  • Minkšti protezai – šios rūšies protezai laikomi pranašesniais už paprastas plastikines plokšteles. Jie gaminami minkštu pagrindu ir yra lankstūs. Tai ypač patogu kramtymo metu.
  • Išimami protezai – Netekus dantų, šie protezai tampa puikiu pasirinkimu, nes leidžia atstatyti žandikaulio sąnario funkciją, kramtymo efektyvumą bei estetinį burnos ertmės vaizdą. Išimami protezai pasižymi nedidele kaina ir yra greitai pagaminami, tačiau ne tokie patogūs ir patvarūs, kaip kitos protezų rūšys.

 

Protezavimo procedūros eiga 
Dantų protezavimas – gana nesudėtinga ir tikrai neskausminga procedūra. Konsultacijos metu mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus, o dabar skubame Jus supažindinti su protezavimo eiga:

Konsultacijos metu apžiūrime dantis, atliekame rentgeno nuotrauką, kad galėtume įvertinti dantų šaknų būklę. Esant reikalui, greitai ir neskausmingai atliekame dantų šaknų kanalų gydymą. Po gydymo nuimame dantų antspaudus: jie turi būti itin tikslūs, nes pagal juos dantų technikai gamins karūnėles. Laboratorijoje pagamintos karūnėlės kruopščiai pritvirtinamos ir atkuriamas dantis.

Tai - paprasčiau nei gali atrodyti. Protezų dėka susigrąžinsite šypseną ir pasitikėjimą savimi!

Ar žinojote, kad...
Nors šiuolaikinis protezavimas labai pažengęs į priekį, pacientai neretai vadovaujasi jau pasenusiais faktais. Norime juos paneigti. 

  • Dantų protezai – trumpalaikis sprendimas. Priešingai! Žinoma, protezai Tinkamai prižiūrimi, dantų protezai gali tarnauti ilgus metus.
  • Tai skausminga procedūra, po kurios tenka ilgai sveikti. Tai nėra skausminga procedūra: naudojame nejautrą, tad protezavimo metu nieko nejausite. Sveikti taip pat ilgai neprireiks: dauguma pacientų po procedūros labai greitai sugrįžta į įprastą gyvenimo ritmą.
  • Visi pastebės, kad mano dantys protezuoti. Šiuolaikiniai protezai pasižymi medžiagų įvairove. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti ypač estetiškus protezus, kurie išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Juozas Jonaitis

Doc. dr., gydytojas odontologas ortopedas, klinikos direktorius

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai