Išgirdote, kad teks traukti dantį? Tokiu atveju Jums prireiks patyrusio burnos chirurgo pagalbos. Nesijaudinkite, turime ką pasiūlyti!

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – labai plati odontologijos sritis, kuri aprėpia daugelį organų: dantis, liežuvį, burnos gleivinę, sinusus ir kt. Visgi dažniausiai burnos chirurgo pagalbos prisireikia, kai tenka šalinti dantį.

Nemokama konsultacija dėl burnos chirurgijos

Kada reikia šalinti dantis?

  • Jeigu dantis nepagydomai pažeistas.
  • Dantų šalinimo prireikia, kai šie auga kreivai, sukelia skausmą, maudimą.
  • Jeigu protinis dantis yra išdygęs nepilnai.
  • Protinio danties rovimas taip pat reikalingas tada, kai šie remiasi į krūminius dantis mat taip gali stumti visą dantų lanką.

Dantų šalinimo eiga
Dantų traukimas daugeliui asocijuojasi su nemalonia  procedūra. Tačiau šiuolaikinių technologijų dėka, dantų šalinimas yra neskausmingas: pacientams visada siūlome vietinę nejautrą ar narkozę.

Procedūros eiga
1. Prieš danties traukimą padaroma rentgeno nuotrauka. Šis žingsnis labai svarbus, nes parodo audinių būklę, danties šaknų padėtį. Taip pavyks užtikrinti sklandų danties rovimą ir išvengti komplikacijų. 2. Taikomas paciento pasirinktas nejautros būdas (vietinė nejautra, sedacija arba narkozė) 3. Kai suveikia nejautra ir pacientas nejaučia skausmo, gydytojas greitai ir tiksliai pašalina dantį. Štai ir viskas!

Kas laukia laiku nepašalinus danties?

Net odontologijai žengiant į priekį, danties šalinimas lieka ne pačia maloniausia procedūra. Tačiau nepasiduokite pagundai nešalinti kreivai augančio ar negrįžtamai sugedusio danties! Tik išrovus tokį dantį, galėsite apsaugoti sveikuosius dantis. Laiku neatsikračius visiškai sugedusio danties, gali grėsti rimtos komplikacijos. Dantys yra visos organizmo sistemos dalis. Tai reiškia, kad iš infekcijos pažeisto danties mikroorganizmai gali paplisti po visą organizmą ir neigiamai paveikti kitus organus. Todėl nedelskite ir atsisveikinkite su negrįžtamai paveiktais dantimis greitai ir be skausmo!

Nemokama konsultacija dėl burnos chirurgijos

Ar žinojote, kad...
Nors šiais laikais dantų traukimas – greita ir neskausminga procedūra, iki šiol išliko nemažai su šia nesudėtinga procedūra susijusiu mitų. Pateikiame kelis iš jų:

  • Tai labai sudėtinga procedūra, kuriai pacientas turi pasiruošti iš anksto. Specialaus pasiruošimo prieš danties šalinimą neprireiks. Svarbiausia dar iki procedūros informuoti odontologą, kokius vaistus vartojate ir būtinai informuokite, jei sergate lėtinėmis ligomis, pvz., diabetu. Jokių keblumų kilti neturėtų.
  • Po danties traukimo laukia ilgas gijimo procesas. Šiandien džiaugiamės, galėdami pasakyti, kad tai – mitas. Šiuolaikinė odontologija leidžia šalinti dantis be komplikacijų, o gydytojo išrašyti vaistai tikrai palengvina sveikimo procesą.
  • Visada reikia traukti protinius dantis. Nebūtinai! Protinius dantis rekomenduojama šalinti tik tada, jeigu šie dygsta netaisyklingai, kreivai arba lieka pilnai neišdygę.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai