Džiaugiamės, kad Kauno implantologijos klinikoje sulaukiame pacientų iš užsienio. Suteikiame palankias galimybes gydytis mūsų klinikoje, net jei gyvenate svetur! Kad ir kur begyventumėte, užtikriname, kuo sklandesnį ir greitesnį gydymo procesą.

Norime supažindinti su gydymo tvarka

Registracija

Registracija

Savo paties patogumui, užsiregistruokite internetu. Netrukus su Jumis susisieksime ir sudarysime išskirtinį apsilankymų klinikoje grafiką būtent Jums.

Konsultacija

Konsultacija ir gydymo planas

Kiekvienas gydymo atvejis – unikalus. Įvertinę situaciją, sudarome individualų gydymo planą, numatome preliminarų vizitų skaičių ir gydymo kainą. Jeigu negalite reguliariai grįžti konsultacijoms, ne bėda! Sudarome visas galimybes konsultuotis su mūsų specialistais nuotoliniu būdu.

Gydymo eiga

Priklausomai nuo to, kokių procedūrų reikia gydymui, į Lietuvą grįžti gali tekti kelis kartus. Pavyzdžiui, jeigu pacientui numatomas terapinis gydymas arba estetinis šypsenos atkūrimas (pvz. plombavimas ar protezavimas), viską užbaigti dažniausiai pavyks per savaitės ar 10 dienų vizitą. Tuo tarpu, jeigu reikalingas ir chirurginis gydymas (pvz. kaulo augmentacija, implantų įsriegimas), dažniausiai prireikia bent dviejų vizitų: antrą kartą atvykti reikėtų po 2-6 mėnesių.


Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!


Kontaktai