Lauros istorija

Laura Bagdonaitė

–Kokių savybių reikia tavo darbe?

–Labai svarbus yra... tikėjimas! Savimi, savo veikla, produktu, kurį pristatai ir reklamuoji. Dar išskirčiau užsispyrimą – juk ne visada viskas einasi lyg per sviestą, todėl labai svarbu nepasiduoti. Tik turint šias savybes aplanko sėkmė.

–Kaip manai – ar šiais laikais taisyklingą šypseną sunku pasiekti tiems, kuriems jos nepadovanojo gamta?

–Pati praėjau šį kelią ir žinau, kiek ryžto gali pareikalauti gydymas. Tačiau šiandien egzistuoja tokios dantų tiesinimo galimybės, kokių aš neturėjau ir džiaugtis taisyklingais, dailiais dantimis yra daug paprasčiau!

–Kaip tau padeda šypsena?

–Šypsena įkvėpė pasitikėjimą savimi, o kartu – pastūmėjo rizikuoti ir įgyvendinti savo svajones. Galbūt tai nėra vienintelis kelias į sėkmę, tačiau suteikia tikrumo, optimizmo. Už daugelį dalykų, kuriuos išmokau ir turiu, esu dėkinga būtent šypsenai.

–Laura, papasakok apie savo patirtis. Kaip tau padeda šypsena?

–Kadangi ne vienerius metus praleidau svajodama apie gražią šypseną, šiandien galiu pasakyti: nuoširdi šypsena yra užtaisas sėkmei. Ji padeda kurti gerą vidinę energiją ir džiaugsmu dalintis su kitais.ybės, kokių aš neturėjau ir džiaugtis taisyklingais, dailiais dantimis yra daug paprasčiau!

Jautė kompleksus

Už plačios Lauros šypsenos slepiasi autentiški asmeniniai išgyvenimai. Modelio karjerą pasirinkusi pašnekovė atvira – jos kelias grožio link nebuvo nei lengvas, nei trumpas. „Paauglystėje specialistų pagalba tiesinausi dantis. puikiai žinau, kad tai – ilgas ir sunkus darbas“. Šiam žingsniui Laurą paskatino kompleksai. „Kartais šypseną sugadina viena detalė. Turėjau atsikišusį, nedailų iltinį dantuką, dėl kurio labai kompleksavau, vengiau šypsotis. Galiausiai ryžausi tai pakeisti“.

Iš pradžių mergina nešiojo nepatogią ir neestetišką ortodontinę kaukę, vėliau – dantų plokštelę. Šiai nepadėjus, teko nešioti breketus. Laura neslepia – net ketverius metus trukęs gydymas pareikalavo ištvermės. „Užtikrintai siekiau gražios šypsenos. Man ji reiškia ne tik išvaizdos pokyčius, bet ir pasitikėjimą savimi, todėl sutelkiau visas vidines jėgas ir dabar džiaugiuosi pasiektais rezultatais“.

Rinktųsi tik kapas

Harmoningos šypsenos privalumais Laura džiaugiasi ir šiandien. „Ilgas gydymas mane išmokė kantrybės, ugdė užsispyrimą. Tikriausiai šių savybių dėka mano gyvenime atsirado ir fotomodelio darbas, todėl esu dėkinga už visas patirtis. Nuo tų dienų praėjo ne vieni metai, bet iki šiol jaučiu kontrastą – nuolat esu išsišiepusi ir laiminga“.

Anuomet Laura taikstėsi su neestetišku, nemaloniu gydymu. Apie gerokai patogesnę alternatyvą – visiškai nematomas dantų tiesinimo kapas – mergina nežinojo. „Jeigu būčiau galėjusi rinktis kapas, daug kas būtų kitaip: gydymas truktų trumpiau, o aš nekompleksuočiau dėl pastebimų breketų. Turiu pažįstamų, kurie išbandė šį naujovišką metodą. Visi sako tą patį: pasiekiami nerealūs rezultatai“.

Nematomų dantų tiesinimo kapų privalumais Laura įsitikino ir pati. Mergina dalyvavo fotosesijoje, kurioje teko iš arti pamatyti šią gydymo priemonę. „Labai nustebino. Nesitikėjau, kad jos iš tiesų tokios nepastebimos! O dar ir plonos, lengvos – nešiojant galima apie jas visai pamiršti. Tvirtai žinau: jeigu vėl prireiktų ortodontinio gydymo, rinkčiausi tik nematomas dantų tiesinimo kapas!“.

 

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!

 
Gydytojai

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Kontaktai