Kaip vyksta skaitmeninė implantacija

paveikslelis

Sparčiai besikeičiantys pacientų lūkesčiai ir tobulėjančios technologijos odontologijos srityje skatina gydytojus neatsilikti, aktyviau domėtis naujovėmis ir diegti vis pažangesnius gydymo metodus. Skaitmeninė implantacija – tai inovatyvus ir ypatingai tikslus dantų atkūrimo būdas. Pasitelkus skaitmenines technologijas gydymas suplanuojamas iš anksto, o būsimą rezultatą galima iš karto pamatyti kompiuterio ekrane. Skaitmeninės implantacijos pagalba vieną, kelis ar daugiau prarastų dantų galima atkurti vieno vizito metu. Preciziškai tikslus chirurginio gido suplanavimas dažnu atveju padeda išvengti dantenų pjūvio, žmogiškų klaidų, suvaldyti rizikingas situacijas, užtikrinti lengvesnį pooperacinį laikotarpį ir suteikia galimybę greičiau džiaugtis atkurtais dantimis. „Kauno implantologijos klinikos“ specialistai pasakoja, kaip vyksta ši moderni procedūra.

  • Prieš pradedant gydymą, būtina specialisto konsultacija. Jos metu aptariami paciento lūkesčiai, supažindinama su procedūros eiga, skaitmeninių technologijų pagalba tiksliai įvertinama dantų ir burnos būklė, kaulo padėtis. Intraoraliniu skeneriu, be jokio diskomforto pacientui, nuimami dantų atspaudai.
  • Pagal gautus duomenis laboratorijoje pagaminamas individualus chirurginis gidas, kuriame yra numatyta tiksli būsimo implanto vieta. Pagal paciento dantų atspaudus taip pat pagaminamos laikinos restauracijos.
  • Procedūros metu, taikant vietinę nejautrą ir pasitelkus chirurginį gidą, tiesiai į kaulą sriegiamas numatytas implantų skaičius. Speciali kapa nukreipia gydytojo grąžtą į kaulą tinkamu kampu ir gyliu, taip užtikrinant maksimalų tikslumą ir taisyklingą implanto padėtį. Vieno implanto įsriegimas užtrunka maždaug 15 minučių. Procedūra dažnu atveju atliekama be dantenų pjūvio, netraumuojami kiti burnos audiniai, todėl sumažėja komplikacijų rizika, o gijimas, taikant šį metodą, daugeliu atveju – beveik dvigubai trumpesnis. Skaitmeninės implantacijos dėka dažnai išvengiama kaulo priauginimo: taip sutaupomas laikas ir pinigai. Taikant skaitmeninės dantų implantacijos metodą, įsriegus implantą, ant jo iš karto uždedamas laikinas protezas ir pacientas iš karto gali grįžti į įprastą veiklą.
  • Prigijus įsriegtiems dantų implantams, atliekamas dantų protezavimas: ant implantų tvirtinami fiksuojami dantų protezai. Tai gali būti vainikėliai arba plokštelės. Skaitmeninių technologijų dėka restauracijos sumodeliuojamos itin tiksliai, išgaunant ypatingai natūralią dantų struktūrą, formą ir funkciją, todėl pacientas su jomis jaučiasi labai komfortiškai.
paveikslelis

Skaitmeninė implantacija tinka visiems gydymo atvejams pradedant nuo vieno ir baigiant visų dantų atkūrimu. Atkuriant vieną pašalintą dantį, chirurginio gido pagalba įsriegiamas implantas, o ant jo tvirtinamas laikinas dantų vainikėlis. Netekus 3-4 gretimų dantų, dažniausiai jų funkcijos atkuriamos pasitelkiant skaitmeninę implantaciją įsriegiant vos 2 implantus. Daugumos ar visų vieno žandikaulio dantų atkūrimui chirurginio gido pagalba gali būti sriegiami 2, 4, 6, 8 ar daugiau implantų. Pasak specialistų, implantų skaičius priklauso nuo pasirinkto metodo ir paciento klinikinės situacijos.

Implantologijos profesionalų teigimu, būtent tikslumas yra sėkmingo implanto prigijimo ir ilgalaikiškumo pagrindas. Net labiausiai patyręs specialistas gali implantą įsriegti netiksliai. „Kauno implantologijos klinikoje“ naudojant skaitmeninę implantaciją, ne tik išvengiama klaidų, bet ir užtikrinamas juvelyriškai tikslus dantų protezavimas, maksimaliai atkuriantis dantų estetiką ir visas jų funkcijas. Patikėkite savo šypseną skaitmeninėms technologijoms ir Kauno implantologijos klinikos specialistams, greitai ir komfortiškai grąžinsiantiems Jums gyvenimo kokybę ir malonumą mėgautis gyvenimu!

Rekomenduojami gydytojai

jonaitis

Andrius Jonaitis

Gydytojas odontologas

jonaitis

Juozas Jonaitis

Doc. dr., gydytojas odontologas ortopedas, klinikos direktorius

Registracija Kontaktai
Kontaktai