Dantų implantų rūšys: kaip išsirinkti?

paveikslelis

Dantis praradę žmonės mažiau pasitiki savimi, rečiau šypsosi, negali mėgautis maistu. Dantų implantacija gali padėti sugrąžinti gražią šypseną ir pilnai atkurti kramtymo funkciją. Be to, dantų implantai ne tik visiškai pakeičia iškritusį ar ištrauktą dantį, bet ir užkerta kelią žandikaulio kaulo tirpimui.

Sraigtiniai dantų implantai

Šiuolaikinėje odontologijoje įprastai naudojami sraigtiniai dantų implantai. Anksčiau naudoti plokšteliniai ir poantkauliniai implantai šiandien jau laikomi praeitimi – juos praktiškai visiškai išstūmė nauji ir pažangesni dantų atkūrimo metodai.

Sraigtiniai implantai populiarūs dėl to, kad jų konstrukcija visiškai atkartoja žmogaus danties šaknies anatomiją ir stimuliuoja žandikaulį, todėl sustabdomas kaulinio audinio nykimas. Be to, jų prigijimo tikimybė itin aukšta – neprigyja tik apie 1 proc. dantų implantų. Svarbi ir estetinė funkcija – tinkamai atlikus implantacijos procedūrą naujo danties praktiškai neįmanoma atskirti nuo šalia esančių natūralių.

Dantų implantai įprastai gaminami iš titano, cirkonio arba šių elementų lydinio ir yra ne tik itin tvirti ir atsparūs pažeidimams, bet ir nesukelia alerginių reakcijų. Titanas yra vienas iš nedaugelio metalų, kuriuos žmogaus organizmas visiškai priima. Kiek rečiau odontologijoje naudojami cirkonio oksido implantai. Jie gali būti rekomenduojami tiems pacientams, kuriems dėl tam tikrų sveikatos indikacijų netinka titano lydinio implantai. Be to, cirkonio oksidas turi itin aukštą biosuderinamumą su žmogaus organizmu, todėl gijimo procesas užtrunka trumpiau.

Renkantis svarbu gamintojo patikimumas ir specialisto rekomendacijos

Šiuo metu rinkoje yra daug įvairių dantų implantų gamintojų, siūlančių skirtingus gaminius, o esant tokiai gausiai pasiūlai lengva pasimesti. Rinkdamiesi dantų implantus atkreipkite dėmesį ne tik į geriausią kainos bei kokybės santykį, bet ir į implantologijos specialistų rekomendacijas – jiems, kaip ir Jums svarbus efektyvus ir ilgaamžis rezultatas, todėl jie dirba tik su patikimų gamintojų implantais.

Remiantis moksliniais tyrimais, geriausiai prigyja Straumann implantai ( jų prigijimas siekia 99,6-100 proc.). Daugiau nei 60 metų gyvuojančio Šveicarijos gamintojo implantai gaminami iš patentuoto titano ir cirkonio lydinio „Roxolid“ ir turi unikalų porėtą paviršių, kuris garantuoja greitesnį ir geresnį implanto prigijimą. Kiekvienam savo implantui „Straumann“ suteikia viso gyvenimo garantiją.

paveikslelis

Tai reiškia, kad skubi odontologinė gydytojo pagalba prireikus suteikiama net 70-yje šalių. Naujas implantas ar protezavimo detalės pacientui papildomai nieko nekainuoja, nes pagalbą suteikusiam gydytojui „Straumann“ jas pristato nemokamai. Kad ir kokia būtų paciento burnos ir žandikaulio būklė, platus „Straumann“ implantų pasirinkimas, leidžia gydytojui priimti tokį sprendimą, kuris labiausiai tinka konkrečiam pacientui ir geriausiai tenkina jo finansines galimybes.

Graži šypsena – jūsų ateitis

Šiuolaikinės dantų atkūrimo procedūros yra tokios pažangios, kad dantų implantų neįmanoma atskirti nuo natūralių dantų. Tinkamai juos prižiūrint, dantų implantai gali Jums tarnauti visą likusį gyvenimą.

Patyrę „Kauno implantologijos klinikos“ specialistai kiekvienu atveju atsakingai įvertina paciento burnos būklę, įpročius, aptaria jo lūkesčius bei finansines galimybes ir randa būtent jam tinkamiausią dantų atkūrimo sprendimą. Užsiregistruokite konsultacijai jau dabar ir džiaukitės gražiais bei tvirtais naujais dantimis!

Rekomenduojami gydytojai

jonaitis

Andrius Jonaitis

Gydytojas odontologas

jonaitis

Juozas Jonaitis

Doc. dr., gydytojas odontologas ortopedas, klinikos direktorius

Registracija Kontaktai
Kontaktai